1 * hěvzdičkové apartmány v Arad

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Arad. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Arad, kde najdeme města Vladimirescu, Pecica, Şagu, Bogda a Şandra.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment Catalin 

Foto: Apartment Catalin
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Catalin is located in Arad and offers a bar. This apartment also features free WiFi. The apartment is equipped with a cable TV and 1 bedroom. The accommodation is equipped with a kitchen with a fridge and a stovetop.


2. Cali's Apartments 

Foto: Cali's Apartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Offering free WiFi and city views, Cali's Apartments is an accommodation located in Arad. The apartment features a cable flat-screen TV and a living room. Timișoara Traian Vuia International Airport is 59 km from the property.


3. Flory`s House 

Foto: Flory`s House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Set in Arad, Flory`s House offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. With direct access to a patio, this apartment comes with 2 separate bedrooms.


4. Apartament Mircea 

Foto: Apartament Mircea
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Apartament Mircea is located in Arad. This apartment also has free WiFi. The apartment is fitted with a satellite flat-screen TV. The nearest airport is Timișoara Traian Vuia International Airport, 58 km from the apartment.


5. H & V Residence - Bungalow Apartment 

Foto: H & V Residence - Bungalow Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Arad in the Arad region, H & V Residence - Bungalow Apartment has a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


6. GB Apartments - Art Nouveau 

Foto: GB Apartments - Art Nouveau
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

GB Apartments - Art Nouveau offers a terrace, as well as accommodation with a kitchen in Arad. Complimentary WiFi is available.


7. H & V Residence - Split Level Apartment 

Foto: H & V Residence - Split Level Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Arad, H & V Residence - Split Level Apartment provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a satellite flat-screen TV and a living room.


8. Fancy Marius Apartment 

Foto: Fancy Marius Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Fancy Marius Apartment offers accommodation in the centre of Arad, 100 metres from the town hall. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. The kitchen features an oven and a microwave.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: