Ubytování v Arad

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Arad. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Arad, kde najdeme města Vladimirescu, Pecica, Şagu, Bogda a Şandra.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Pensiunea Lunca 

Foto: Pensiunea Lunca
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
85 %

Built and opened in June 2014, Pensiunea Lunca is located in a natural park between the river Mures and the Ceala forest; free WiFi access is provided.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba18 - 18 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby23 - 23 RON za noc
Třílůžkový pokoj Standard
osoby0 - 0 RON za noc

2. Pensiune Xe-Mar 

Foto: Pensiune Xe-Mar
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
86 %

Offering a barbecue and terrace, Pensiune Xe-Mar is set in Arad, 50 km from Timişoara. Guests can enjoy the on-site bar. Free WiFi is featured throughout the property. Each room at this guest house is air conditioned and has a TV.


3. DorTin 

Foto: DorTin
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
91 %

Offering a barbecue and sun terrace, DorTin is located 2 km from Arad city centre, on the road to Oradea. Free WiFi is offered. The rooms are equipped with a private bathroom fitted with a bath or shower A flat-screen TV is available.


4. Family Pension 

Foto: Family Pension
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
92 %

Offering a barbecue and views of the garden, Family Pension is located in a quiet residential area of Arad. Free WiFi is offered. Every room at this guest house is air conditioned and has a TV. A terrace or balcony are featured in certain rooms.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: