3 * hvězdičkové apartmány v Arad

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Arad. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Arad, kde najdeme města Vladimirescu, Pecica, Şagu, Bogda a Şandra.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Boul Rosu Residence StarStarStar

Foto: Boul Rosu Residence
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Arad, Boul Rosu Residence features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also available. The apartment offers a terrace.


2. GB Apartments - Bohus Palace Confort StarStarStar

Foto: GB Apartments - Bohus Palace Confort
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
99 %

GB Apartments - Bohus Palace Confort is located in Arad and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace.


3. GB Apartments-Loft StarStarStar

Foto: GB Apartments-Loft
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Located in Arad in the Arad region, GB Apartments-Loft is a 3-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a cable flat-screen TV, 2 bedrooms and a living room.


4. GB Apartments - Belle Epoque StarStarStar

Foto: GB Apartments - Belle Epoque
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Situated in Arad in the Arad region, GB Apartments - Belle Epoque is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: